top of page

ONLINE KURUMSAL

WORKSHOP ETKİNLİKLERİ

Online Şirket Etkinlikleri ve Kurumsal Hediye hizmetlerini bir araya getirdik.

Jigger İstanbul'dan bir ilk: Online Cocktail Workshop ile kurumsal hediyeler pandemi dolayısıyla bir araya gelemeyen şirketler için tasarladığımız hizmetimizde hem şirketiniz çalışanlarına kokteyl seti hediye ederken hem de online olarak birlikte workshop deneyimi yaşatıyorsunuz. Online Şirket Etkinlikleri kapsamında motivasyonel bir happy hour uygulaması olarak görülen, içeriğinde çalışanlar için 'bar seti hediyesi' ve online workshop deneyimi yaşatan hediyeli özel bir etkinlik kutusu sunuyoruz.

KURUMSAL MOTİVASYON HEDİYELERİ VE ONLINE COCKTAIL WORKSHOP

Ofislere henüz dönmeyen veya dönemeyen şirketler için özel motivasyon hediyesi hazırladık. Üstelik Online Cocktail Workshop etkinliğiyle birlikte. Teklif almak için burayı tıklayabilirsiniz.

ONLINE KURUMSAL WORKSHOP ETKİNLİKLERİ

Online Şirket Etkinlikleri ve Kurumsal Hediye hizmetlerini bir araya getirdik.

Online Cocktail Workshop hizmetimiz ile çalışanlara hem kokteyl seti hem onlline etkinlik sunarak şirketinizde çalışan mutluluğu ve bağlılığını sağlayabilirsiniz.Online Şirket Etkinlikleri kapsamında motivasyonel bir happy hour uygulaması olarak görülen, içeriğinde çalışanlar için 'bar seti hediyesi' ve online workshop deneyimi yaşatan hediyeli özel bir etkinlik kutusu sunuyoruz.

kurumsal.motivasyon.hediyesi.jpg
şirket.içi.motivasyon.hediyesi.jpg
şirket.içi.motivasyon.etkinliği.jpg

ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR 

Çalışanlarının motivasyonunu  Jigger İstanbul'un online workshop deneyimiyle sağlayan bazı markalar.

ÖRNEK TANITIM VİDEOLARI

1100 katılımcı ve  42 şirketi aşan Online Şirket Etkinliği ve Hediyeli Etkinlik Kutusu uygulamamızın video içeriklerine alttaki videolardan ulaşabilirsiniz.

Teklif al

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page